Jak poradzić sobie w dobie COVID-19 - wskazówki.

Szanowni Państwo,

pamiętając, że przedłużający się okres izolacji oraz inne czynniki  oddziałujące negatywnie na  nasze poczucie bezpieczeństwa w czasie pandemii, mogą generować problemy w funkcjonowaniu psychicznym, emocjonalno - społecznym dzieci i dorosłych oraz problemy w relacjach rodzinnych –   zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego – JAK PORADZIĆ SOBIE W DOBIE COVID-19? WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW, DZIECI, ADOLESCENTÓW I PROFESJONALISTÓW”.

Z części I - dla rodziców, opiekunów, wychowawców w placówkach – dowiecie się gdzie, kiedy i jak należy szukać pomocy.

W części II - dla profesjonalistów znajdziecie informacje odnośnie rekomendowanych zasad pracy z dziećmi, młodzieżą i rodziną on-line, oddziaływań i  interwencji psychiatrycznych, psychoterapeutycznych, interwencji kryzysowej i psychoedukacji.

Akcentując, jedno z podstawowych przesłań  autorów Rekomendacji, o tym, że kluczowa jest dostępność specjalistycznej pomocy  dla rodziców/ opiekunów dzieci/ nastolatków zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

JAKO OŚRODEK ADOPCYJNY CHCEMY BYĆ PIERWSZĄ POMOCĄ I WSPARCIEM DLA RODZIN ADOPCYJNYCH, ZARÓWNO TYCH NA POCZĄTKU BUDOWANIA RELACJI Z DZIECKIEM JAK I RODZIN PRZEŻYWAJĄCYCH TRUDNOŚCI NA PÓŹNIEJSZYCH ETAPACH RODZICIELSTWA.

OBECNIE OFERUJEMY PORADNICTWO I WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNE DLA DOROSŁYCH I DZIECI ORAZ PORADNICTWO PRAWNE ONLINE (INDYWIDUALNE I GRUPOWE).

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI PRACOWNIKAMI.

NIE WAHAJ SIĘ I KONTAKTUJ Z NAMI TAKŻE JAKO  KANDYDAT DO PRZYSPOSOBIENIA DZIECKA.

Pozdrawiamy

Script logo