Turnus trzeci trwa, a my po chwili wytchnienia wspominamy to co się działo na drugim turnusie. Towarzyszyły nam różne konkursy, zajęcia doskonalące umiejętności językowe,  a także artystyczne. Jak na każdym turnusie nie mogło zabraknąć prezentacji “rodzinek”, która była kreatywna, kolorowa i muzyczna. Był też czas na odkrywanie piękna otaczającej nas przyrody podczas wspólnych spacerów oraz podczas całodniowej wycieczki na Luboń Wielki i Oślak. Dodatkowo odbył się “Żmiącoland” czyli dzień pełen mnóstwa zabawy, dmuchańców, baniek mydlanych, a wszystko w towarzystwie muzyki oraz pysznej waty cukrowej, popcornu i sprężynek ziemniaczanych. Te dni minęły szybko, pozostawiając niezapomniane wspomnienia.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego czasu, pełnego uśmiechów i zabawy – to dzięki Wam – ludziom dobrej woli, naszym wolontariuszom, darczyńcom i aniołom dobroci Żmiąckie wakacje odbywają się od 43 lat!

SKPG Kraków Fundacja ORLEN GRUPA WOLFF Novmar sp z o.o. Piekarnia Pajor Gold Drop Łukasz Kmita – Wojewoda Małopolski Lody Koral Bahlsen


Wesprzyj nasze działania dokonując

wpłaty na rzecz Fundacji Dzieło Pomocy Dzieciom

Wesprzyj Fundację szybkim przelewem lub BLIKiem

Wpłaty realizowane przez Przelewy24


Wesprzyj Fundację szybkim przelewem lub BLIKiem