Wakacyjna przygoda Żmiąckich Wakacji 2023 zakończona. Był to niepowtarzalny czas pełen sportowych wyzwań i rozgrywek, indywidualnych i grupowych konkursów, a także tanecznych i muzycznych zajęć. Nie zabrakło wieczornych spotkań spędzonych na zabawie, tańcach, przedstawieniach i modlitwie. Dni przepełnione były indywidualną rozmową oraz kreatywnym czasem bycia razem. Ponadto spacery po okolicy i poznawanie uroków Żmiącekiego krajobrazu były znakomitym dopełnieniem tego czasu. Oczywiście nie obyło się bez całodniowa wycieczka z przewodnikami górskimi. Tym razem zabrali nas na malowniczy szlak z Muszyny do Krynicy- Zdrój, przez Jaworzynę Krynicka. Aktywne 12 dni dobiegły końca, ale już odliczamy do kolejnych wakacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego czasu, pełnego uśmiechów i zabawy – to dzięki Wam – ludziom dobrej woli, naszym wolontariuszom, lekarzom, darczyńcom i aniołom dobroci Żmiąckie wakacje odbywają się od 43 lat!

Dziękujemy niezawodnym wolontariuszom, lekarzom, a także wszystkim wspierającym organizację tego czasu. ?

SKPG Kraków Fundacja ORLEN GRUPA WOLFF Novmar sp z o.o. Piekarnia Pajor Gold Drop Łukasz Kmita – Wojewoda Małopolski Lody Koral Bahlsen

Poniżej galeria zdjęć z III turnusu


Wesprzyj nasze działania dokonując

wpłaty na rzecz Fundacji Dzieło Pomocy Dzieciom

Wesprzyj Fundację szybkim przelewem lub BLIKiem

Wpłaty realizowane przez Przelewy24


Wesprzyj Fundację szybkim przelewem lub BLIKiem